wtorek, 2 października 2012

Usprawiedliwienie - zaległe i na zapas...

Przyznaję się bez bicia - nie było mnie tu ZA DŁUGO... moja przygoda z szyciem na 100% jeszcze się nie kończy, ale od tego miesiąca z pewnością zejdzie na dalszy plan - skończyły się studenckie wakacje, więc teraz czas na naukę. Swoją pracownię zostawiam "tu", a przenieść się muszę "tam". Ale dołożę wszelkich starań, żeby weekendy i wolne dni spędzone w domu wciąż skutkowały jakimiś uszytkami. 
Złapałam się na tym, że zaczęłam od końca - zamiast najpierw usprawiedliwić zaległości, a potem na zapas...
Nieskromnie się pochwalę, że w piątek zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym podejściem, więc poprzedni tydzień wypełniony był stresem i ostatnimi przygotowaniami. Nie miałam za dużo czasu na projektowanie, szyłam jedynie nowe torby zakupowe do kolekcji CO'JA'TWORZE, produkowanej przeze mnie i moją przyjaciółkę, która te moje uszytki maluje.  Postaram się podzielić efektem ostatecznym, bo toreb nie obfociłam, a aktualnie wędrują w bąbelkowej kopercie gdzieś pomiędzy Pszczyną a Wrocławiem, jeszcze "surowe" i niepomalowane.
Z mocnym postanowieniem poprawy uciekam stąd, by wycisnąć ostatnie resztki wakacyjnej wolności przed jutrem...
Pozdrawiam Was gorąco bo się słońce schowało.

6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Podobno najlepsze ;-) dla mnie, jak na razie, chyba faktycznie takie są...

   Usuń
 2. Dlaczego ja nic nie wiem o twoim prawku ?! Gratuluje moja zdolniacho ! :D teraz musisz przyjechać koniecznie na kawę, zabierasz Krzycha furę i MUSISZ, naprawdę koniecznie MUSISZ przyjechać. Nie popuszczę.
  Czekam na nowe uszytki, bo jak tak na nie patrzę, to mnie to motywuje do moich zdjęć, żeby też stworzyć jakieś swoje małe miejsce w sieci :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kobieto nie irytuj mnie ani siebie, wysłałam Ci smsa zaraz jak wyszłam z WORDu! wybieram się do Ciebie, właśnie tą ową furą, ale najpierw muszę zaczekać na ten kawałek plastiku, który mi to umożliwi :D
   a co do miejsca w sieci, to twórz! ja na pewno będę zaglądać :)

   Usuń